Tłocznia płyt StarDisc – O nas

Firma Stardisc jest młodym zespołem przyjaciół, których połączyła wspólna pasja do muzyki . Znamy doskonale potrzeby i oczekiwania klienta, ponieważ robiąc muzykę przez wiele lat , wydając własne albumy  korzystaliśmy z tłoczni płyt  patrząc z drugiej strony i nie raz stawaliśmy przed wyborem z usług , której firmy skorzystać, aby być w pełni zadowolonym z efektu końcowego  naszej pracy. Możecie być Państwo pewni ,że z racji naszego doświadczenia w kontaktach klient – firma dołożymy wszelkich starań aby osoby, które nam zaufają były w pełni usatysfakcjonowane z wykonanych przez nas produktów . Nasz zespół posiada pełną wiedzę potrzebną  do możliwie najdokładniejszego sfinalizowania każdego zamówienia od klientów, którzy wiedzą dokładnie jakiego produktu końcowego oczekują oraz aby pomóc w doborze najodpowiedniejszych rozwiązań klientom , którzy po raz pierwszy będą korzystać z usług firmy o naszym profilu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji .

Co robimy ?

Firma Stardisc  zajmuje się szeroko pojętym tworzeniem płyt CD , DVD , Blu ray ( tłoczenie oraz kopiowanie ) , a także produkcją opakowań do nich  i nadruków na nich.

Profil naszej firmy uzupełniają  usługi powiązane takie jak Authoring DVD ,  usługi graficzne i drukarskie , a także  obróbka dźwięku, w której służą Państwu pomocą i radą nasi zewnętrzni współpracownicy. Gotowe produkty tworzymy dla Państwa wedle wcześniej ustalonych wytycznych w możliwie najszybszych terminach , które oczywiście w pełni są zależne od  rodzaju oraz stopnia skomplikowania zamówienia.

Przy zamówieniach do 500 egzemplarzy  polecamy metodę zwaną duplikacją ( kopiowaniem ) przy tak małych nakładach jest to metoda wydajniejsza oraz tańsza. Zamówienia większe powyżej 500 egzemplarzy tłoczymy metodą replikacji jest to metoda bardziej skomplikowana, ale produkt wykonany w ten sposób jest trwalszy oraz lepsze jakości . Jesteśmy w stanie stworzyć na Państwa życzenie najbardziej wymyślne opakowania kolekcjonerskie z wielu nietypowych materiałów , nie ma dla nas rzeczy niemożliwych .

W celu omówienia szczegółów  zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym działem handlowym lub umówienia terminu spotkania mailowo z jednym z naszych handlowców.

Do kogo kierujemy naszą ofertę ?

Stardisc zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą  wszystkie osoby prywatne oraz firmy , artystów muzyków, wytwórnie muzyczne, lektorów, czasopisma , firmy produkujące programy komputerowe oraz filmy DVD, a także wszystkie inne osoby , które chciałyby wytłoczyć lub skopiować płyty  CD/DVD, nasza firma jest  gotowa podjąć najtrudniejsze wyzwania.

Jakie mamy plany i cele ?

Rozwój , rozwój i jeszcze raz rozwój   to jest nasz cel na przyszłość . Naszym zadaniem jest codziennie poprawiając produktywność   starać się proponować naszym klientom coraz to lepsze rozwiązania finansowe . Dla stałych klientów przygotowywać będziemy specjalne oferty oraz promocje, ale każde zamówienie jest dla nas równie istotne i priorytetowe . Z czasem chcemy jeszcze bardziej rozszerzyć nasza ofertę  o nowe produkty i usługi .

Zapraszamy do współpracy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
503-326-455 lub dzialhandlowy@stardisc.pl